Konsultacje dla Rodziców odbywać się będą zawsze w ostatni czwartek miesiąca. Wyjątkiem będą miesiące, w których zaplanowano wywiadówki. W tych dniach od godz. 18.00 – 19.00 wszyscy nauczyciele będą do Państwa dyspozycji. ZAPRASZAMY W WYZNACZONYCH TERMINACH DO SZKOŁY. W czasie zajęć szkolnych oraz podczas pełnienia dyżurów na przerwach nie ma możliwości uzyskania od nauczyciela informacji, dotyczących spraw dydaktyczno-wychowawczych. WSKAZÓWKA DLA RODZICÓW O co warto zapytać podczas konsultacji z nauczycielem? Czy dziecko jest aktywne

Dożynki Drożki 2017

Dodane dnia 11 września 2017

W minioną niedzielę odbyły się w naszej miejscowości Dożynki. Emocji było co nie miara. Nasi uczniowie zaprezentowali swe talenty wokalne. Dziewczęta i chłopcy, przygotowani przez Panią Katarzynę Grossek, w przepiękny sposób przedstawili montaż słowno-muzyczny. Ponadto wiele emocji przyniosły rozgrywki piłkarskie, w które zaangażował się ksiądz Daniel Wawrzyniak. Wszystkim naszym uczniom dziękujemy za uprzyjemnienie nam czasu swoimi występami.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Dodane dnia 11 września 2017

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Drożkach zaprasza Rodziców na zebranie, które odbędzie się w czwartek 14 września o godzinie 18:00 w szkole.

Wspominamy Dzień Rodziców

Dodane dnia 11 września 2017

22 czerwca 2017 r. w oddziale przedszkolnym świętowano Dzień Rodziców. Dzieci przedstawiły program artystyczny składający się z wesołych piosenek, wierszy oraz tanecznych przerywników. Następnie zaprosiły rodziców do zabawy, która zakończyła się wspólnym grillem na boisku szkolnym.           

04 września 2017 o godzinie 9:00 mszą świętą w kościele w Drożkach społeczność naszej szkoły i przedszkola uroczyście rozpoczęła nowy rok szkolny. Po wspólnej modlitwie udaliśmy się wszyscy do szkoły. Pani Dyrektor – Grażyna Adamska – powitała wszystkich zebranych uczniów, Rodziców, Nauczycieli i pracowników szkoły. Pani Dyrektor zapoznała wszystkich z planem pracy szkoły. Następnie Pani Katarzyna Grossek – wychowawczyni klasy I – przeprowadziła ślubowanie uczennic klasy I, a Pani Dyrektor