W minioną sobotę 28 października od godziny 16:00 w Domu Ludowym w Drożkach odbył się Bal Przebierańców dla dzieci. Bal został zorganizowany przez Sołtysa, Radę Sołecką i OSP Drożki. Czas małym przebierańcom umilały Panie animatorki. Odbyły się liczne gry i zabawy, malowanie twarzy, farbowanie włosów oraz wiele innych atrakcji.

Podczas Balu odbył się również konkurs piosenki dla dzieci, w którym licznie wzięli udział nasi uczniowie. Do konkursu przygotowywała uczniów Pani Katarzyna Bonio. Występom dzieci bacznie przysłuchiwała się Komisja Konkursowa, która miała nie lada kłopot w wybraniu najlepszego artysty. Ostatecznie pierwsze miejsce zajął Miłosz Czekaj – uczeń klasy VI, a trzecie miejsce przypadło grupie uczniów z klasy 2 i 3, w skład której weszli: Lena Głąbowska, Natalia Harwes, Nikola Bujalska, Jan Barczok i Kamil Wójcik. Wszystkim uczestnikom gratulujemy występów!

Kolejnym punktem Balu był konkurs na najpiękniejszy kostium. I tutaj również nasi podopieczni zajęli miejsca: Lena Głąbowska – 1 miejsce a Emilia Gawrońska – 2 miejsce!

Wszystkie dzieci świetnie się bawiły!

Skip to content