W sobotę 01 września w naszej szkole zjawiła się ekipa wolontariuszy z firmy Volvo, która postanowiła upiększyć naszą szkołę.

Część wolontariuszy zajęła się naszym placem zabaw – specjalnym impregnatem odmalowała urządzenia na nim znajdujące się oraz zamontowała i pomalowała płotek wokół huśtawek. Niektórzy z naszych uczniów kierowani ciekawością, co się dzieje w szkole, bardzo szybko zjawili się na placu zabaw 🙂

Druga część grupy zajęła się natomiast salą przyrodniczą. W pocie czoła montowali panele podłogowe oraz listwy. Pomimo ciężkiej pracy związanej z montażem podłogi Panowie i Panie wnieśli do sali również meble, aby w poniedziałek rano można było uroczyście rozpocząć w niej nowy rok szkolny.

Jesteśmy BARDZO wdzięczni Pracownikom i Firmie VOLVO za tę piękną i bezinteresowną pomoc!

Skip to content