Szanowni Rodzice

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w terminie od 25 marca do 10 kwietnia br. zostaje zorganizowanie kształcenie na odległość. Kształcenie to będzie realizowane w oparciu o urządzenia takie jak: telewizor, komputer, telefon.

Nauczyciele ustalą z dziećmi sposób komunikacji, realizacji i monitorowania wykonania zadań. Informuję iż, wyżej wymienione rozporządzenie wprowadza również możliwości sprawdzenia i oceniania wiedzy uczniów. O zasadach oceniania poinformujemy Państwa w najbliższym czasie.

Od 25 marca kształcenie na odległość będzie odbywać się zgodnie z obowiązującym planem lekcji. O wszelkich zmianach będziemy informować poprzez dziennik elektroniczny. W związku z tym proszę o systematyczne zapoznawanie się z informacjami pojawiającymi się w dzienniku elektronicznym.

Mam nadzieję, że mogę liczyć na Państwa wyrozumiałość, współpracę i pomoc w motywowaniu uczniów do podjęcia wyzwania jakim jest nauka zdalna. W razie problemów (np. braku odpowiedniego sprzętu proszę o kontakt z wychowawcami klas). Kontakt z nauczycielami wychowawcami i dyrektorem poprzez dziennik elektroniczny, telefon, pocztę elektroniczną (szkoladrozki@poczta.onet.pl).

 

                                                                                                      Pozdrawiam

Grażyna Adamska

Skip to content