10 czerwca 2020 roku wśród uczniów klas VII – VIII Szkoły Podstawowej w Drożkach, Szkoły Podstawowej w Słupi oraz Szkoły Podstawowej w Świbie został zorganizowany konkurs chemiczny. Test konkursowy przeprowadzony został na platformie Kahoot i składał się z 25 zamkniętych pytań. Przez cały czas trwania testu Uczestnicy pozostawali w stałym kontakcie z Organizatorem za pośrednictwem aplikacji Zoom.us. W połowie trwania testu konkursowego wyłoniła się 5 uczniów, między którymi toczył się do samego końca zacięty bój o miano mistrza Układu okresowego pierwiastków chemicznych.

Szkołę Podstawową w Drożkach reprezentowali: Marlena Barczok, Anna Pochodzała, Weronika Topoła, Mikołaj Sołop, Miłosz Czekaj, Wiktoria Ferdynus, Oskar Rachlak oraz Andrzej Sztukowski.

Szkołę Podstawową w Słupi: Diana Gąsiorowska, Jakub Grygierzec, Szymon Grześniak, Jakub Małolepszy, Szymon Dyla, Wiktoria Hendrys, Kacper Marciniak oraz Marcin Musiała.

Szkoła Podstawowa w Świbie reprezentowana była przez uczniów klasy siódmej: Miłosza Pegza, Julię Tuz oraz Katarzynę Wiśniewską.

Laureatami Konkursu zostali:

Jakub Grygierzec – I miejsce (Szkoła Podstawowa w Słupi)

Julia Tuz – II miejsce (Szkoła Podstawowa w Świbie)

Marcin Musiała – III miejsce (Szkoła Podstawowa w Słupi)

Wszystkim laureatom gratuluję ogromnej wiedzy, pozostałym uczestnikom dziękuję za udział i życzę powodzenia, być może w kolejnej edycji konkursu, już za rok. Marlena i Wiktoria było naprawdę blisko.

Poniżej fotorelacja z przebiegu konkursu oraz prezentacja dyplomów.

Organizator konkursu:

Adrianna Miś

Skip to content