Dyrektor Szkoły Podstawowej w Drożkach podaje do wiadomości plan na ostatni tydzień roku szkolnego 2014/2015:
PONIEDZIAŁEK – zajęcia lekcyjne będą przebiegać się bez zmian.
WTOREK – odbędzie się zaplanowana wycieczka do Wrocławia. Zbiórka uczestników przed budynkiem szkoły w dniu wyjazdu o godz. 7:15. Przewidywany powrót ok. godz. 19:00. Szczegółowych informacji udziela kierownik wycieczki Pani Małgorzata Grzesiak.
ŚRODA – wszyscy uczniowie przychodzą do szkoły na godz. 9:00. Ten dzień upłynie pod hasłem „TRZYMAJ FORMĘ”. Na początek Pani Lidia Gniłka poprowadzi prelekcję na temat zdrowego żywienia. Następnie odbędzie się konkurs na najzdrowszą i jednocześnie najsmaczniejszą surówkę. Uczniowie pod kierunkiem wychowawców przygotują surówki, które następnie będą degustowane przy kiełbaskach z ogniska. W przypadku niesprzyjającej pogody na ognisko z kiełbaskami zapraszamy podczas festynu rodzinnego, który odbędzie się w dniach 27 i 28 czerwca.
CZWARTEK – wszyscy uczniowie przychodzą do szkoły na godz. 8:15. Pod okiem wychowawców uporządkują swoje szafki, zabezpieczą gazetki. Na zakończenie dnia wszyscy obejrzą film edukacyjny pt. „Bezpieczne przebywanie na akwenach śródlądowych i korzystanie ze sportów wodnych”. Film został nadesłany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w ramach przygotowania dzieci i młodzieży do bezpiecznego spędzenia wakacji. Zakończenie zajęć w tym dniu nastąpi o godz. 11:55.
PIĄTEK – uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się po mszy św. (msza o godz. 9:15).
SOBOTA / NIEDZIELA – festyn rodzinny. Szczegóły przedstawia organizator na swoich plakatach.

(MG)

Skip to content