Minął kolejny rok szkolny wypełniony wieloma ważnymi wydarzeniami. To także czas, w którym należało sprostać różnym wyzwaniom i trudnościom. Nasza szkoła może poszczycić się licznymi sukcesami dydaktyczno – wychowawczymi, za które należy serdecznie podziękować ich autorom: Uczniom, Nauczycielom oraz Rodzicom.

26 czerwca wszystkim uczniom naszej szkoły wręczono świadectwa promujące do następnej klasy, a uczniom klasy VI świadectwa ukończenia szkoły. Wielu otrzymało nagrody książkowe. Były to wyróżnienia za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz inne osiągnięcia. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła uczennica klasy IV Julia Gąszczak, która uzyskała średnią ocen 6,0. Wychowawcy poszczególnych klas z ogromną przyjemnością wręczali nagrody swoim wychowankom, nie szczędząc przy tym miłych słów. Wychowawczyni klasy I, pani Małgorzata Grzesiak, pogratulowała przede wszystkim dzieciom, które rozpoczęły naukę jako sześciolatki. Z ogromną satysfakcją stwierdziła, że podołały one zadaniom, jakie zostały na nie nałożone. Dowodem na to jest nagrodzenie ucznia z tej najmłodszej grupy za pilność, sumienność i postawę godną ucznia. Nie zabrakło także nagród rzeczowych dla dzieci, które wzięły udział w konkursach, organizowanych przez straż pożarną. Pani dyrektor Izabela Usarek pogratulowała wszystkim nagrodzonym. Miłym akcentem, kończącym ten rok szkolny jest sobotnio-niedzielny festyn rodzinny, którego organizatorem jest Rada Rodziców, prężnie działająca przy naszej szkole.

Nadeszły upragnione wakacje. Życzymy wszystkim przede wszystkim bezpiecznego spędzenia tych dwóch miesięcy, dużo słońca, wielu niezapomnianych przygód, odpoczynku i zregenerowania sił, by pierwszego września móc zmierzyć się ze szkolnymi obowiązkami…

(MG)

Skip to content