W poniedziałek 03 września wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Drożkach uroczyście rozpoczęli nowy rok szkolny. Tradycyjnie uroczystość rozpoczęliśmy mszą świętą, podczas której ksiądz Proboszcz poświęcił tornistry uczniom klasy I. Następnie swoje kroki skierowaliśmy do szkoły, gdzie Pani Dyrektor powitała wszystkich zebranych uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników naszej szkoły.

Pani Dyrektor przedstawiła przydział wychowawstwa na najbliższy rok: wychowawcą klasy I jest p. Bogumiła Kotowska, klasy II i III p. Katarzyna Bonio, klasy IV i V p. Aleksandra Olejnik, klasy VI i VII p. Mirela Haglauer-Musiała, klasy VIII p. Aleksandra Cegła. Natomiast w oddziale przedszkolnym – p. Elżbieta Stencel.

Swój wielki dzień mieli uczniowie klasy I, którzy przeszli uroczyste ślubowanie na ucznia naszej szkoły. Rodzice przygotowali dla nich słodką niespodziankę, którą przyjęli z wielką radością!

Następnie uczniowie udali się na krótkie spotkanie z wychowawcami, podczas którego otrzymali książki i ćwiczenia oraz plan na najbliższe dni nauki.

Wszystkim naszym uczniom życzymy dużo wytrwałości w zdobywaniu wiedzy!

 

Skip to content