04 września 2017 o godzinie 9:00 mszą świętą w kościele w Drożkach społeczność naszej szkoły i przedszkola uroczyście rozpoczęła nowy rok szkolny. Po wspólnej modlitwie udaliśmy się wszyscy do szkoły. Pani Dyrektor – Grażyna Adamska – powitała wszystkich zebranych uczniów, Rodziców, Nauczycieli i pracowników szkoły. Pani Dyrektor zapoznała wszystkich z planem pracy szkoły. Następnie Pani Katarzyna Grossek – wychowawczyni klasy I – przeprowadziła ślubowanie uczennic klasy I, a Pani Dyrektor uroczyście pasowała dziewczynki na uczennice Szkoły Podstawowej w Drożkach. Po oficjalnym powitaniu Uczniowie udali się do swoich klas, gdzie odbyły się spotkania z wychowawcami.

Wszystkim Uczniom i Nauczycielom życzymy wytrwałości w pracy, ale przede wszystkim radości z każdego dnia w naszej szkole!

Skip to content