21 października obchodziliśmy Dzień Pieczonego Ziemniaka. Od samego rana świeciło słońce, co było zapowiedzią dobrej zabawy. Jednak najpierw czekało nas ważne spotkanie. Do naszej szkoły przyjechali przedstawiciele policji. Przygotowali dla nas pouczającą prezentację i przypomnieli najważniejsze zasady, które obowiązują młodzież i dzieci. Ważnym tematem było także bezpieczeństwo w sieci. Pod koniec spotkania policjanci przekazali najmłodszym uczestnikom prezentacji, czyli dzieciom przedszkolnym, wiedzę na temat bezpiecznego zachowania się na przejściu dla pieszych. W podziękowaniu przedszkolaki wręczyły przygotowane wcześniej rysunki, które przedstawiały pracę policjantów.

Później Pani Dyrektor przeprowadziła dla uczniów starszych klas, warsztaty dotyczące szacunku, który jest nieodłącznym elementem misji naszej szkoły.

Następnie przyszedł czas na obchody Dnia Pieczonego Ziemniaka. Rada Rodziców zorganizowała dla nas ognisko, przy którym każdy mógł upiec kiełbaskę oraz ziemniaki. Było smacznie, a humory przy ognisku dopisywały.

Skip to content