Ubiegły tydzień obfitował w szkole w ciekawe wydarzenia. We wtorek rano pojawił się fotograf. Najpierw wykonał wspólne zdjęcie na tle szkolnego budynku, a później fotografował uczniów poszczególnych klas.

Na jednej z lekcji uczniowie usłyszeli przeraźliwy gwizd. Powtórzył się jeszcze dwa razy. Okazało się, że był to sygnał alarmu przeciwpożarowego. Na szczęście próbnego. Uczniowie pod czujnym okiem nauczycieli w pośpiechu i bez paniki opuścili budynek szkoły, udając się na oznakowane miejsce zbiórki. Tam dyr. szkoły p. Izabela Usarek odebrała od przewodniczących klas meldunek o stanie liczbowym poszczególnych grup. Wszystko odbyło się zgodnie z procedurami.

W minionym tygodniu wybraliśmy też nowy Samorząd Uczniowski. W jego skład weszło pięcioro uczniów. Przewodniczącą została uczennica klasy V Nikola Kozak, którą wyborcy obdarzyli największym zaufaniem, oddając na nią największą liczbę głosów. Zastępcą przewodniczącej wybrano Julię Pochodzałę, także uczennicę klasy V. Julia Gąszczak (kl. V) zaopiekuje się szkolną gazetką, a Wiktoria Ferdynus (kl. IV) i Maciek Morawiak (kl. V) będą odpowiedzialni za sprawną dystrybucję mleka w szkole.

Wymienionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w realizacji programu wyborczego oraz bogatej współpracy z członkami SU, dyrekcją oraz gronem pedagogicznym szkoły.

(MG)

Skip to content