W poniedziałek 30 października w naszej szkole zawitał Pan Mirosław Szydlik – gminny koordynator sportu oraz Pan Piotr Nasiadek – animator sportu w naszej gminie. Powodem wizyty było ogłoszenie społeczności szkolnej wyników Wieloboju Lekkoatletycznego, w którym wzięli udział nasi uczniowie.

Klasyfikacja uczniów naszej szkoły przedstawiają się następująco:

  • Chłopcy:
  1. Bartłomiej Gniłka – 304 pkt
  2. Kamil Szyszka – 300 pkt
  3. Tomasz Hełmiński – 273 pkt
  • Dziewczęta:
  1. Wiktoria Ferdynus – 335 pkt
  2. Jessica Otremba – 294 pkt
  3. Amelia Burchot- 289 pkt

Najlepszy wynik w naszej szkole uzyskała Wiktoria Ferdynus! Wynik ten pozwolił Wiktorii na zajęcie 2 miejsca w klasyfikacji ogólnej – najlepsi w Gminie Rychtal!!!! Oprócz tego Wiktoria uzyskała najlepszy wynik  w gminie w skoku w dal z miejsca! GRATULUJEMY 🙂

Natomiast w klasyfikacji generalnej Szkoła Podstawowa w Drożkach zajęła 3 miejsce. Pan Mirosław Szydlik złożył na ręce Pani Dyrektor puchar oraz dyplom dla naszej szkoły!

 

 

Skip to content