23 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej w Drożkach świętowali wraz z nauczycielami i rodzicami zakończenie roku szkolnego. Uroczystość była wyjątkowa, ponieważ pożegnaliśmy się z panią Małgorzatą Grzesiak, która odeszła na emeryturę. Za trud i pracę wykonaną na rzecz naszej szkoły należą się jej serdeczne podziękowania.

Podczas akademii przeżyliśmy zresztą wiele wzruszających momentów, a to za sprawą części artystycznej przygotowanej pod kierunkiem pani Lidii Kubis i pani Katarzyny Grossek. Zaprezentowali się również uczniowie klasy III, którzy przygotowali występ wraz z odchodzącą na emeryturę wychowawczynią.  Piękne piosenki umiliły wszystkim ostatni dzień spędzony w szkole i wprowadziły w wakacyjny nastrój.

Bardzo istotnym punktem uroczystości było oczywiście wręczenie nagród za bardzo dobre wyniki w nauce. W tym roku wyróżnień było wyjątkowo dużo. Wręczono także nagrody dla najlepszych czytelników. Dla młodszych członków naszej społeczności dzień okazał się również niezwykle ważny, ponieważ cieszyli się oni z ukończenia przedszkola. Podziękowania otrzymali także rodzice i przyjaciele szkoły, którzy swoim zaangażowaniem zasługują na wyrazy uznania.

Mamy nadzieję, że pozytywne wyniki w nauce zachęcą i zmobilizują uczniów do jeszcze większej aktywności po wakacjach. Dziś życzymy wszystkim uczniom udanego i bezpiecznego wypoczynku.

                                                                               Tekst i zdjęcia: Aleksandra Zawalska

     

    

    

Skip to content