Międzynarodowy Dzień Kropki, świętujący kreatywność, był w naszej szkole okazją do podkreślenia i rozwijania talentów naszych uczniów. Nauczyciele zaangażowali dzieci w różne aktywności, które pomogły im odkryć swoje mocne strony i zachęciły do dzielenia się nimi ze światem. 🔴🟠🟡🟢🔵⚫️🟣⚪️🟤
Uczniowie klas 4 i 5 uczestniczyli w lekcji plastyki prowadzonej przez panią Katarzynę Bonio, gdzie poznali technikę puentylizmu, czyli kształtowania formy obrazu poprzez zapełnianie go gęsto rozmieszczonymi, różnobarwnymi kropkami. Natomiast uczniowie klasy ósmej Nikola i Bartek zaangażowali całą społeczność w tworzenie „łańcucha kreatywności” z kolorowych kropek.
Maja Baliga z klasy 5 przygotowała kolorowe kropki, które wszyscy przypięliśmy sobie do ubrań, podkreślając w ten sposób swoją kreatywność. Dodatkowo, Wiktoria Gawrońska z klasy czwartej zaprezentowała swój ukryty talent do szydełkowania, co było inspirującym przykładem dla innych uczniów.
Ten dzień był okazją do celebracji i podkreślenia, że w każdym z nas drzemie jakiś talent, który warto odkrywać i dzielić się nim ze światem. Koordynatorami przedsięwzięcia były panie Katarzyna Bonio i Adrianna Miś.
Skip to content