Bal karnawałowy w naszej szkole, który odbył się 7 lutego, był wyjątkowym wydarzeniem pełnym kolorów, śmiechu i zabawy. Uczniowie klas młodszych i starszych w cudownych przebraniach zjawiły się około godziny 17 w sali numer 1, która została wcześniej pięknie udekorowana przez uczennice z samorządu szkolnego. Atmosferę balu wypełniały energetyczne dźwięki muzyki, które do tańca przygrywali DJ Nikola Bujalska 🎼 i DJ Zbyszek Tabaczuk 🎤. Dzieci tańczyły i bawiły się w rytmie ulubionych utworów, tworząc niezapomniane wspomnienia.
W trakcie przerw od tańca, uczniowie delektowali się pyszną pizzą, która dostępna była na specjalnie przygotowanym stoisku. Chwile odpoczynku spędzali w towarzystwie przyjaciół, dzieląc się wrażeniami z balu i planując kolejne tańce. Również uczniowie klas 1-3 tego samego dnia bawili się na swoim balu karnawałowym 🎉🎊
Z wielką radością ogłaszamy, że królem balu został Paweł Hełmiński 🫅, a królową Paulina Butzek👸! Serdecznie gratulujemy naszym nowym władcom i życzymy im wspaniałego panowania na szkolnym tronie!
Skip to content