Klasa I  |  Klasa II  |  Klasa III  |  Klasa IV  |  Klasa V  |  Klasa VI  |  Klasa VII  |  Klasa VIII

Klasa I – Wychowawca mgr Katarzyna Bonio

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.15 – 9.00 EW EW EW
9.10 – 9.55 EW Ew EW EW j. angielski
10.05 – 10.50 EW EW EW EW Religia
11.00 – 11.45 EW Religia EW EW EW
12.05 – 12.50 EW EW EW Zajęcia rozwijające
13.00 – 13.45 j. angielski Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne
13.55 – 14.40

Klasa II – Wychowawca mgr Bogumiła Kotowska

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.15 – 9.00 EW EW EW
9.10 – 9.55 j. angielski EW EW
10.05 – 10.50 EW EW EW EW Religia
11.00 – 11.45 EW Religia EW W-F Zajęcia rozwijające
12.05 – 12.50 W-F EW EW EW
13.00 – 13.45 W-F EW Zajęcia rozwijające Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne
13.55 – 14.40 j. angielski

Klasa III – Wychowawca mgr Bogumiła Kotowska

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.15 – 9.00 EW EW Religia
9.10 – 9.55 EW EW j. angielski Religia
10.05 – 10.50 EW EW EW EW EW
11.00 – 11.45 EW j. angielski EW W-F EW
12.05 – 12.50 W-F Zajęcia rozwijające EW Zajęcia rozwijające EW
13.00 – 13.45 W-F Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne EW
13.55 – 14.40

Klasa IV – Wychowawca mgr Izabela Usarek

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.15 – 9.00 Matematyka j. polski Matematyka j. polski
9.10 – 9.55 W-F j. polski Przyroda Religia
10.05 – 10.50 Matematyka g. wychowawcza Informatyka j. polski Muzyka
11.00 – 11.45 j. angielski Technika j. angielski Plastyka Matematyka
12.05 – 12.50 j. polski Religia Przyroda Zajęcia dyd.-wyrówn. z j. polskiego Historia
13.00 – 13.45 j. angielski W-F W-F
13.55 – 14.40 Rewalidacja W-F Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne
14:45 – 15:30 Rewalidacja

Klasa V – Wychowawca mgr Izabela Usarek

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.15 – 9.00 j. polski Historia j. polski
9.10 – 9.55 W-F Geografia j. polski Matematyka Religia
10.05 – 10.50 Matematyka g. wychowawcza Informatyka j. polski Muzyka
11.00 – 11.45 j. angielski Technika Historia Plastyka Biologia
12.05 – 12.50 j. angielski Religia j. angielski Zajęcia dyd.-wyrówn. z j. polskiego Matematyka
13.00 – 13.45 j. polski Zajęcia rozwijające W-F W-F
13.55 – 14.40 Matematyka W-F Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne
14:45 – 15:30 WDŻ

Klasa VI – Wychowawca mgr Aleksandra Cegła

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.15 – 9.00 Zajęcia rozwijające Historia j. angielski
9.10 – 9.55 W-F Plastyka Informatyka Zajęcia rozwijające j. polski
10.05 – 10.50 Geografia g. wychowawcza j. angielski Matematyka Matematyka
11.00 – 11.45 Matematyka Muzyka j. polski j. polski Religia
12.05 – 12.50 Historia j. polski j. polski Technika Biologia
13.00 – 13.45 j. angielski Religia W-F Matematyka W-F
13.55 – 14.40 WDŻ W-F Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne
14:45 – 15:30 Zajęcia dyd.-wyrówn. z matematyki

Klasa VII – Wychowawca mgr Aleksandra Cegła

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.15 – 9.00 Zajęcia rozwijające Geografia Geografia j. angielski j. angielski
9.10 – 9.55 j. niemiecki Plastyka j. niemiecki j. polski Matematyka
10.05 – 10.50 j. polski g. wychowawcza Historia Chemia Fizyka
11.00 – 11.45 j. polski Muzyka W-F Matematyka Religia
12.05 – 12.50 Historia Fizyka j. polski Informatyka W-F
13.00 – 13.45 Matematyka religia j. polski Matematyka Chemia
13.55 – 14.40 W-F Chemia j. angielski Biologia
14:45 – 15:30 W-F Zajęcia dyd.-wyrówn. z matematyki

Klasa VIII – Wychowawca mgr Mirela Haglauer-Musiała

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.15 – 9.00 j. niemiecki Zajęcia rozwijające j. niemiecki j. polski Matematyka
9.10 – 9.55 WOS Geografia Historia j. angielski Fizyka
10.05 – 10.50 j. angielski g. wychowawcza j. polski Informatyka j. polski
11.00 – 11.45 j. polski Fizyka W-F Chemia j. polski
12.05 – 12.50 Matematyka j. angielski EDB Matematyka W-F
13.00 – 13.45 Historia Chemia Religia Biologia Religia
13.55 – 14.40 W-F Matematyka WOS
14:45 – 15:30 W-F Zajęcia dyd.-wyrówn. z matematyki
Skip to content