09 lutego pracownicy firmy Volvo nie tylko zajęli się wizualnym upiększaniem naszej szkoły, postanowili również wpłynąć na intelekt naszych uczniów. Wolontariusze przygotowali dla naszych uczniów trzy prezentacje multimedialne dotyczące zastosowania komputerów w naszym życiu.

Uczniowie mogli dowiedzieć się jakich zasad bezpiecznego korzystania z internetu powinniśmy przestrzegać, jaką rolę pełnią komputery w życiu codziennym oraz jakie programy wykorzystywane są podczas pracy w dziale Zarządzania Łańcuchem Dostaw, w którym na co dzień pracują wolontariusze.

Wszystkie prezentacje były bardzo ciekawe i wszyscy uczniowie, którzy w tym wolnym od nauki dniu przyszli do szkoły, słuchali ich z ogromnym zainteresowaniem.

Jeszcze raz dziękujemy za tę dużą dawkę bardzo potrzebnej wiedzy!

Skip to content