Rok szkolny 2016/2017 już niebawem przejdzie do historii. Uczniowie, którzy chcieliby jeszcze poprawić oceny, nie mają na to zbyt wiele czasu. Odliczając dni świąteczne, a także te, o których mowa niżej, zostało zaledwie kilkanaście dni nauki…

Oto, co jeszcze wydarzy się w naszej szkole:

  1. Od 29 maja do 30 maja uczniowie klas IV-VI wyjadą na wycieczkę do Krakowa i Wieliczki. Kierownikiem tej wycieczki jest pani Lidia Kubis. Zbiórka uczestników w dniu wyjazdu o godz. 6.45. Wyjazd nastąpi o godz. 7.00.
  2. 30 maja dzieci Oddziału Przedszkolnego oraz uczniowie klas I-II pojadą na wycieczkę do Józefowa pod Kaliszem. Kierownikiem tej wyprawy jest pani Bogumiła Kotowska. Wyjazd przewidziany na godz. 8.30. Zbiórka uczestników 15 minut wcześniej.
  3. W Dniu Dziecka – 1 czerwca – organizowana jest dla uczniów klas I-VI wycieczka do Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. Kierownikiem tej wycieczki jest pani Małgorzata Grzesiak. Zbiórka wszystkich uczestników o godz. 8.30. Wyjazd autobusem szkolnym o godz. 8.45.
  4. 8 czerwca o godz. 9.00 w sali Domu Ludowego w Drożkach odbędzie się gminny konkurs „Czytam i Rozumiem”. Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-III. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest pani Katarzyna Grossek.
  5. Kolejną imprezą jest wycieczka dzieci komunijnych do Częstochowy. Kierownikiem tej wyprawy jest pani Małgorzata Grzesiak. Wyjazd nastąpi 12 czerwca o godz. 7.00. Zbiórka uczestników 15 minut przed odjazdem.

Wszelkich informacji na temat przedstawionych wyżej imprez, udzielają ich kierownicy i organizatorzy.

(MG)

Skip to content