5 lutego odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą zostali zaproszeni babcie i dziadkowie uczniów klas I-III. Goście, jak co roku, nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. Część artystyczną przygotowały p. Bogumiła Kotowska i p. Katarzyna Bonio. Uczniowie zaprezentowali trzy układy taneczne po których rozpoczął się koncert życzeń dla dziadków. Występ wzbogaciły pięknie zaśpiewane piosenki.
Część artystyczna zakończyła się wspólnym odśpiewaniem 100 lat oraz wręczeniem drobnych upominków wykonanych przez wnuczęta. Następnie głos zabrała pani dyrektor Grażyna Adamska, która wskazując na ogromną rolę dziadków w wychowaniu dzieci i ich szczególne miejsce w rodzinie, złożyła wszystkim zgromadzonym życzenia. W dalszej części uroczystości goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Babcie i dziadkowie opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.

Skip to content